Штрафи за відсутність касових апаратів у підприємців стягуватимуть після завершення воєнного стану

Штрафи за відсутність касових апаратів у підприємців стягуватимуть після завершення воєнного стану

Продавців підакцизних товарів штрафуватимуть відразу.

Податківці не штрафуватимуть підприємців за відсутність касових апаратів (РРО) під час воєнного стану. Гроші стягуватимуть після закінчення війни. Про це повідомили у головному управління Державної податкової служби у Житомирській області. Виняток становлять лише ті підприємці, які займаються продажем підакцизних товарів.

У головному управлінні ДПС області нагадали, що норма про застосування РРО для фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку 2-4 групи, діє з 1 січня 2022 року. Її, додають податківці, не скасували у зв’язку з введенням воєнного стану. Що стосується штрафів за невикористання касових апаратів, то їх до завершення війни стягуватимуть лише з тих, хто займається продажем пального, цигарок та алкоголю.

У ДПС також наголошують, що перевірки підприємців здійснюватимуть навіть у час воєнного стану. А ось безпосередньо виписані штрафи стягуватимуть вже після завершення війни.

Нагадаємо, що житомирські підприємці у лютому 2022 року провели автопробіг за скасування касових апаратів для бізнесу. У червні 2020 року влада попросла житомирян повідомляти податківців про підприємців, які не дають касових чеків на товар.

Leave a Comment