Штрафи за відсутність касових апаратів у підприємців стягуватимуть після завершення воєнного стану

Податківці не штрафуватимуть підприємців за відсутність касових апаратів (РРО) під час воєнного стану. Гроші стягуватимуть після закінчення війни. Про це повідомили у головному управління Державної податкової служби у Житомирській області. Виняток становлять лише ті підприємці, які займаються продажем підакцизних товарів.

У головному управлінні ДПС області нагадали, що норма про застосування РРО для фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку 2-4 групи, діє з 1 січня 2022 року. Її, додають податківці, не скасували у зв’язку з введенням воєнного стану. Що стосується штрафів за невикористання касових апаратів, то їх до завершення війни стягуватимуть лише з тих, хто займається продажем пального, цигарок та алкоголю.

У ДПС також наголошують, що перевірки підприємців здійснюватимуть навіть у час воєнного стану. А ось безпосередньо виписані штрафи стягуватимуть вже після завершення війни.

Нагадаємо, що житомирські підприємці у лютому 2022 року провели автопробіг за скасування касових апаратів для бізнесу. У червні 2020 року влада попросла житомирян повідомляти податківців про підприємців, які не дають касових чеків на товар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *