Скандально відомий Дмитро Болейко звільнився за власним бажанням

Заступник начальника управління капітального будівництва Дмитро Болейко, який тривалий час фігурував у корупційних скандалах, написав заяву на звільнення і з 5 жовтня вже не працює у міській раді. Розпорядження про звільнення Болейка, яке міський голова Сергій Сухомлин підписав наприкінці вересня, оприлюднили на сайті міської ради.

«Звільнити 05 жовтня 2016 року Болейка Дмитра Олександровича, заступника начальника управління по виконанню міжнародних проектів управління капітального будівництва Житомирської міської ради з займаної посади за власним бажанням, стаття 38 Кодексу законів про працю України.  Управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради провести повний розрахунок із Болейком Д.О. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О», – йдеться у документі.

Не зважаючи на свій молодий вік, Дмитро Болейко зажив собі слави одного з найбільш скандальних чиновників, нахабно дозволивши собі принизити депутатських корпус та міську раду, за що згодом вибачався на сесії. Його прихід на посаду восени 2014 року, за відсутності профільної будівельної освіти, з самого початку було сприйнято досить неоднозначно. До того ж проведена в стінах міської ради переатестація підтвердила невідповідність займаній посаді. Проте замість логічного звільнення міський голова Сергій Сухомлин тоді врятував Дмитра Болейка, перевівши його на новостворену вакансію заступника з міжнародних проектів цього ж управління.

Нагадаємо, доступ до відкритої інформації казначейства дозволив побачити, що в схемі “освоєння” бюджетних коштів відстежуються безпосередні бізнес-інтереси оточення екс-начальника управління капітального будівництва Дмитра Болейка та впливових посадовців.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *