Скільки разів повербанк може зарядити телефон?

В умовах частих обстрілів рашистами енергетичної інфраструктури та відсутністю електроенергії з цієї причини дуже важливо залишатися на зв’язку. У цьому випадку незамінним помічником стане додатковий акумулятор, так званий повербанк. При виборі останнього дуже важливо розуміти, на скільки разів заряду телефона його вистачає. Відповідь на це та інші не менш важливі питання «Вголос.Zt» дають фахівці інтернет-магазину aks.ua.

Ємність батареї – дуже важливі параметри

Відмінності у продуктивності батарей можуть бути дуже великими. Місткість найменших акумуляторів, що використовуються у старих телефонах, може бути менше 1000 мАг. А найпоширеніші елементи живлення у смартфонах можуть вміщувати 2000-4000 мАг. Також важливо розуміти, що загальна ємність батареї зменшується у міру її використання. Залежно кількості пройдених циклів накопичувач може вже за рік втратити десять і більше відсотків від початкової характеристики. Звідси випливає, що менша батарея, тим більше зарядів дасть повербанк.

Місткість зовнішнього акумулятора

Місткість батареї – це така ж важлива характеристика для повербанка, як і ємність акумулятора у телефонах. Обсяг повербанку виражається в міліампер-годинах (мАг).

Багато користувачів впевнені, що аксесуар ємністю 30000 мАг з цього списку https://www.aks.ua/uk/catalog/dopakkym/emkost-mach/30000 може зарядити смартфон на 3000 мАг 10 разів. Однак насправді все трохи інакше. Спочатку слід врахувати, що номінальні параметри ємності елементів, що використовуються в повербанку, не дорівнюють реальним значенням, які може отримувати споживач. Пояснити це можна тим, що напруга елемента коливається в діапазоні 4,2-3,0 і перетворюється для роботи USB в 5В. Коли використовується режим швидкої зарядки, то напруга на виході має бути ще більшою – 9В або 12В. Подібні перетворення завжди супроводжуються значними втратами і навіть продукція гарної якості зазвичай має ККД не вище 90%.

Зношування осередків повербанка

Останньою проблемою є знос акумуляторного складання. Як і будь-які інші накопичувачі енергії, батареї Power Bank втрачають свою ефективність у міру використання. Варто враховувати, що через рік використання повербанк, напевно, матиме меншу ємність, ніж на початку. Наскільки зменшиться продуктивність, залежить в першу чергу від того, як часто ми використовуємо повербанк і в яких умовах.

Бережіть себе і лишайтеся завжди на зв’язку з рідними та близькими! Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *