У Житомирській міськраді обмежать витрати на мобільні до 2,5 тисяч на місяць

Витрати на службовий мобільний у Житомирській міській раді обмежать у 2 тис. 490 грн на місяць. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

Найбільше витратять на мобільний зв’язок для муніципальної інспекції. На 15 номерів інспекторів дозволять покласти 1 тис. 688 грн. Відділ організаційного забезпечення депутатської діяльності на свої стільникові може витратити на місяць 350 грн. На трохи більше ніж 200 грн дозволять наговорити організаційному відділу міськради та центру надання адміністративних послуг.

Розпорядженням Сухомлина посадовцям міської ради також обмежать використання офісного паперу. Загалом мерія та її підрозділи мають витратити не більше 238 пачок паперу на місяць. Найбільше — 40 пачок на місяць — зможуть використати в управлінні розвитку інформаційних технологій. На другому місці по використанню паперу департамент реєстрації та ЦНАП. Вони зможуть витратити по 33 пачки щомісяця.

Нагадаємо, що минулоріч Житомирська міська рада вкладалася у таку ж суму на мобільний зв’язок. У Новограді-Волинському за зв’язок для чиновників міськради заплатили понад 8,5 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *