Службова недбалість: працівники виправної колонії відповідатимуть за втечу двох засуджених

Службова недбалість: працівники виправної колонії відповідатимуть за втечу двох засуджених

Чоловіків досі шукають.

На Житомирщині прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників виправної колонії, з якої втекли двоє засуджених. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

Бердичівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом втечі двох засуджених із державної виправної колонії.

“За версією слідства, 9 грудня 2019 року, о 6:00 год, під час ранкової поіменної перевірки засуджених в державній установі «Райківська виправна колонія (№73)», виявлено відсутність двох засуджених, які відбували покарання під наглядом на дільниці соціальної реабілітації, розташованій за межами охоронюваної території установи.

Наразі під керівництвом прокуратури Житомирської області вживаються необхідні оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення місця перебування та затримання засуджених.

Крім цього, Бердичівською місцевою прокуратурою  9 грудня 2019 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, за ч.1 ст. 367 (службова недбалість) КК України стосовно працівників державної установи «Райківська виправна колонія (№73)».

На даний час вирішується питання про передачу кримінального провадження за підслідністю до Державного бюро розслідування у місті Хмельницькому для проведення досудового розслідування”, – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст. 393 КК України (втеча з місця позбавлення волі або з-під варти групи осіб) проводить Бердичівський відділ поліції.

Нагадаємо,у Житомирі поліція затримала засудженого, який через вікно туалету втік з-під конвою. На Житомирщині з тюрми втік іноземець, який «сидів» за розбій. На Житомирщині втік ще один в’язень.

Leave a Comment