Смичок заявив, що листівки про його декларацію, які розповсюджують, перешкоджають його діяльності

Смичок заявив, що листівки про його декларацію, які розповсюджують, перешкоджають його діяльності

Попросив поліцію відреагувати.

Під час перерви у пленарному засіданні Житомирської обласної ради активісти роздавали листівку щодо декларації депутата Іллі Смичка. Сам депутат вважає, що ця інформація «перешкоджає його депутатській діяльності». Про це він оголосив під час продовження засідання 21 грудня.

«Тут у кулуарах розповсюджують листівки. Це, на мою думку, перешкоджає моїй депутатській діяльності. Я прошу присутніх у залі представників поліції відреагувати на це», — заявив Смичок.

Активістів одразу затримали правоохоронці. На жаль, як саме листівка завадила йому працювати — депутат не пояснив.

Як вже повідомляв «Вголос.zt» депутат Житомирської обласної ради Ілля Смичок має понад 1 млн грн готівки, не маючи офіційного доходу. Про це він зазначив у власній декларації про доходи, розміщеній на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції. Попри те, що у відомостях на сайті обласної ради вказано, що депутат Ілля Смичок є фізичною особою-підприємцем, доходи від цього виду діяльності у його декларації не відображені. Згідно із «фінансовим звітом» депутата, у 2016 року він не отримав жодного доходу. Втім, це не завадило йому задекларувати 37 тис. 400 дол. США та 286 тис. грн готівки.

Нагадаємо, Національна агенція з питань запобігання корупції докладно перевірить 21 посадовця та депутата всіх рівнів. До списку потрапив також депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Ілля Смичок. Відповідне повідомлення з’явилося 17 жовтня на офіційному сайті агенції.

Leave a Comment