Все ж приватизує? Облрада дозволила племіннику Віце-прем’єр-міністра Зубка «поліпшити» приміщення на Михайлівській

Все ж приватизує? Облрада дозволила племіннику Віце-прем’єр-міністра Зубка «поліпшити» приміщення на Михайлівській

 З другої спроби.

Житомирська обласна рада надала сину своячки Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення на вулиці Михайлівській, 15. Таке рішення депутати обласної ради підтримали 21 грудня у ході сесії.

«Надати згоду ФОП Парфентієву Ю.О. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 106,0 кв. м, що перебуває на балансі комунального закладу “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Михайлівська, 15, відповідно до кошторисної документації 73.2017-К, розробником якої є ПП “Здобуток ІІ”, на граничну суму 821,73076 тис. грн. з ПДВ, що становить 80,4 % від ринкової вартості майна, за яким воно було передано в оренду», – йдеться у рішенні.

Відповідно до рішення, відшкодування вартості здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна врахують при приватизації об’єкта оренди. Варто зауважити, що аналогічний проект рішення про надання згоди Юрію Парфентієву на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна обласна рада вже розглядала 2 листопада. Але за надання дозволу проголосували 29 із 60 присутніх депутатів. Рішення не прийняли.

До слова, на вулиці Михайлівській,15 знаходиться кав’ярня «Львівська Брама», яка офіційно належить сину сестри Людмили Зубко – Юрію Парфентієву. Мати Юрія – Тетяна Парфентієва є головою фракції «БПП «Солідарність» та депутатом Житомирської районної ради, екс-головою Житомирської райради.

Нагадаємо, Геннадій Зубко є власником “лади-дев’ятки” і їздить на “Мерседесі” заводу дружини. Відповідну інформацію він вказав у своїй декларації. Крім того, Зубко позичив понад 7 млн грн третім особам. Управління культури ОДА очолила сестра дружини Віце-прем’єр-міністра Зубка.

Leave a Comment