Спеціаліст з ОДА очолить прес-службу Житомирської міської ради

Обов’язки начальника управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської  ради з 4 травня виконуватиме головний спеціаліст управління Світлана Сластухіна. Про це йдеться у розпорядженні міського голови від 25 квітня.

«Розглянувши клопотання секретаря міської ради Чиж Н.М., виконання обов’язків начальника управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської  ради покласти з 04 травня 2017 року на головного спеціаліста цього управління Сластухіну Світлану Василівну за її згодою», – йдеться у документі.

Іншим своїм розпорядженням від 25 квітня 2017 року № 301 Сергій Сухомлин з 4 травня призначив на Світлану Сластухіну на посаду головного спеціаліста управління по зв’язках з громадськістю.

«Відповідно до статей 10, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розглянувши рекомендації конкурсної комісії по прийняттю   на   службу   посадових   осіб  виконавчих   органів  міської  ради  від  19 квітня 2017 року протокол № 8, заяву Сластухіної С.В призначити з 04 травня 2017 року Сластухіну Світлану Василівну на посаду головного спеціаліста управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради як таку, що пройшла за конкурсом, в порядку переведення з управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації, з посадовим окладом згідно із штатним розписом та присвоїти їй 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування», – зазначено у документі.

Світлана Сластухіна наразі працює в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

До слова, Світлана Сластухіна балотувалася в депутати Богунської районної ради від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Нагадаємо, Житомирська міська рада знову перенесла кадрові питання. Директор КП «Житомирводоканал» вважає розмір своєї зарплати конфіденційною інформацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *