Співвласники житомирського ОСББ кілька місяців не можуть отримати документи на будинок

Співвласники житомирського ОСББ кілька місяців не можуть отримати документи на будинок

У мерії радять писати заяву про злочин.

Близько 30 членів об’єднання співвласників багатоповерхового будинку по Хлібній, 25 прийшли вранці 8 січня до директора житлово-будівельного кооперативу «Полісся» Сергія Павліченка. Вони вже кілька місяців поспіль не можуть отримати документи, необхідні для управління будинком.

«Б’ємося вже три місяці. Зверталися і до міської ради, і до обласної, ніхто не може вирішити питання. Три місяці дається на те, щоб колишній розпорядник будинку — ЖБК «Полісся» — передав всі документи. Однак цього ніхто не робить», – розповіла жителька будинку по Хлібній, 25 Інна Савенець.

За її словами, директор кооперативу поводиться дуже агресивно, погрожує та лається.

Напередодні Нового року на мобільний голови новоствореного ОСББ надійшло повідомленні із невідомого номера із погрозами.

У самому кооперативі, до якого прийшли мешканці будинку, всі двері зачинені. Вийти до них ані директор, ані будь-хто з керівництва не схотів. Не спромігся керівник ЖБК відповісти і на мобільний. Телефон вимкнений.

Заступник міського голови Житомира Сергій Кондратюк у коментарі «Вголос.Zt» повідомив, що про проблему у міській раді знають. Втім, як вирішити її, поки що не розуміють.

«Неодноразово збиралися разом із директором кооперативу. В нього своє бачення цього процесу. Хоча, згідно із чинним законодавством, мешканці самі визначаються, хто їх обслуговуватиме. Вони створили ОСББ і протягом трьох місяців колишній балансоутримувач мав передати їм документи», – зазначив Кондратюк.

За його словами, 10 січня у міській раді має знову збиратися робоча група щодо вирішення цієї проблеми. Щоправда, на думку самого профільного заступника мера, співвласники ОСББ мають звертатися до правоохоронних органів із заявою про вчинення злочину.

Нагадаємо, що у Житомирі ліквідують бібліотеку і передадуть будівлю КВЖРЕПу. Співвласники житомирського ОСББ судяться з міською радою через приватизовану колясочну.

Leave a Comment