Спортзал, їдальню та актову залу відремонтували у трьох житомирських школах (ФОТО)

Спортзал, їдальню та актову залу відремонтували у трьох житомирських школах (ФОТО)

Кошти виділили з міського бюджету.

За кошти міського бюджету в Житомирі відремонтували спортзал у ЗОШ № 6, харчоблок у ЗОШ № 7 та актову залу в ЗОШ № 36. На ремонтні роботи витратили понад 3,3 млн грн. Житомирський міський голова Сергій Сухомлин 25 січня проінспектував відремонтовані об’єкти.

«Завдяки бюджету розвитку ми виходимо на той базовий рівень – відповідна температура в класах, чиста вода, харчоблоки та спортзали, які й мають бути у школах. У минулому році кошти виділяли навесні, після чого відбиралися школи, робилися проекти, які потім проходили експертизу, що забирало кілька місяців, а роботи доводилося робити в авральному режимі. Це було враховано і вже у вересні у міському бюджеті заклали кошти на проекти по управлінню освіти. У зимовий період ці проекти робляться, а після прийняття бюджету розвитку з весни можна починати ремонти. Депутатські комісії будуть вирішувати, які об’єкти ремонтувати», – сказав Сергій Сухомлин.

За його словами, ЗОШ № 6 – один зі зразкових об’єктів, який бере участь у програмі НЕФКО по комплексній термомодернізації шкіл та дитсадків. У минулому році по цій програмі утеплили 10 об’єктів, цьогоріч участь у програмі беруть – три заклади.

«Паралельно у школі № 6 буде відкритий комп’ютерний клас. Комп’ютери уже передали школі, зараз ведуться роботи з прокладання мереж та підключення до Інтернету. Це буде новий сучасний комп’ютерний клас. У ремонт спортзалу було вкладено міських коштів близько 1,4 млн грн. Уперше застосували технологію по новому антиковзкому покриттю підлоги, що зарекомендувала себе позитивно», – сказав міський голова.

Торік завершили капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення у ЗОШ № 7 вартістю понад 101 тис. грн та капітальний ремонт приміщення харчоблоку в ЗОШ № 36 на суму більше 1,1 млн грн.

Нагадаємо, 2,5 мільйона витратить міська рада на комп’ютеризацію медичної мережі міста. Більше 2,5 мільйона бюджетних коштів спрямували на завершення ремонту в басейні «Авангард».

Leave a Comment