Стало відомо, хто у Житомирі очолить дитячу лікарню імені Башека

Стало відомо, хто у Житомирі очолить дитячу лікарню імені Башека

Конкурсна комісія визначилася.

Завідувач дитячою поліклінікою Богунського району Володимир Галайба стане директором комунального підприємства «Дитяча міська лікарня імені В.Й. Башека». За інформацією прес-служби міської ради, рекомендує Галайбу конкурсна комісія.

«Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради повідомляє, що 14 лютого відбулось засідання конкурсної комісії з заслуховування конкурсної пропозиції претендента на зайняття посади директора комунального підприємства «Дитяча міська лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради. За результатами засідання, під час якого відбулися також співбесіда з претендентом на посаду, обговорення презентації, вражень членів конкурсної комісії, особистих здібностей претендента та голосування, Комісія ухвалила наступне:

  1. Рекомендувати Галайбу Володимира Борисовича на посаду директора комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради.

  2. Доручити управлінню охорони здоров’я міської ради підготувати відповідне клопотання міському голові про призначення Галайби В.Б. на посаду директора комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради та рекомендувати укласти з ним контракт», – йдеться у повідомленні.

З відкритих джерел відомо, що 63-річний Галайба Володимир Борисович є давідувачем дитячою поліклінікою Богунського району. Кілька разів поспіль був кандидатом у депутати, зокрема, балотувався у 1998, 2002 та 2015 роках до Житомирської міської та у 2006 році – до обласної ради.

Нагадаємо, помер житомирський депутат, головний лікар дитячої міської лікарні Башек. Міську дитячу лікарню Житомира може очолити начальник профільного управління.

Leave a Comment