Стало відомо, коли у школах Житомира завершиться карантин

Стало відомо, коли у школах Житомира завершиться карантин

Рівень захворюваності  населення Житомирської міської ОТГ знижується.

Освітній процес в житомирських навчальних закладах буде відновлено з 17 лютого.  Таке рішення прийняли 14 лютого під час засідання  комісії з питань ТЕБ і НС. Про це повідомила пресслужба міської ради.

За словами  заступниці міського голови Марії Місюрової, рівень захворюваності  населення Житомирської міської ОТГ станом на 14 лютого 2020 року  знижується.

“Департамент освіти міської ради підготує розпорядження міського голови про відновлення освітнього процесу в наступних закладах освіти  територіальної громади : закладах загальної середньої освіти всіх типів та форм власності, 1-4 класи навчально-виховних комплексів, закладах позашкільної освіти, закладах професійно-технічної освіти, Міському культурно-спортивному центрі Житомирської міської ради, спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Полісся» Житомирської міської ради, комунальних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах музичних та художніх школа”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, освітній процес призупинено з 27 січня, коли епідемічний  поріг захворюваності на ГРВІ було перевищено на  67%. Через високий рівень інтенсивності епідемічного процесу  обмежувальні заходи  було продовжено до 8 лютого.  З метою ж закріплення позитивної тенденції щодо поступового зниження рівня захворюваності населення на грип/ГРВІ було вирішено не відновлювати освітній процес до 15 лютого включно.

Leave a Comment