Стало відомо, скільки область витратить на дороги цьогоріч

Стало відомо, скільки область витратить на дороги цьогоріч

Планують капремонт доріг та будівництво мосту.

Житомирська облдержадміністрація планує витратити майже 65 млн грн на дороги Житомирщини. Відповідний проект рішення обласної ради розміщений на порталі органу місцевого самоврядування.

З обласного бюджету збираються виділити трохи більше, ніж 6,5 млн грн. З держави залучать лише 300 тис. грн. Решта коштів, 57,6 млн грн, становитиме кредит.

Левову частку виділених грошей, 59,1 млн грн, витратять на капітальний ремонт доріг на Шепетівку та об’їзну з Глибочиці на Станишівку. Майже всі кошти, які будуть виділені з обласного бюджету підуть саме на них. Понад 53 млн грн залучать кредитних коштів.

Передбачать у бюджеті і гроші на закінчення ремонту моста через річку Ірша у селі Рижани Хорошівського (колишнього Володарсько-Волинського) району. На нього витратять понад 5 млн грн, з них трохи більше ніж півмільйона — бюджетних. Решту фінансів залучать знову з кредиту.

Ще 210 тис грн виключно бюджетних коштів область планує витратити протягом року на поточне утримання та обслуговування доріг області.

Нагадаємо, що 24 березня начальник Служби автомобільних доріг області заявив, що йде з посади. Наприкінці лютого в облдержадміністрації прозвітували, що почали ремонт доріг.

Leave a Comment