Стало відомо, скільки заплатить за котельну у центрі Житомира депутат Кирилюк

Стало відомо, скільки заплатить за котельну у центрі Житомира депутат Кирилюк

Вирахують суму поліпшень.

Депутати Житомирської міської ради планують дозволити громадській організації «Творча майстерня художників та архітекторів» придбати за 888 тис. 608 грн недіючу котельню у центрі міста. Про це йдеться у проекті рішення сесії, оприлюдненому на сайті мерії. Одним із засновників організації, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб є новообраний депутат від «Самопомочі» Віталій Кирилюк.

«Затвердити ціну продажу нежитлового приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 10 з урахуванням поліпшень в розмірі 946 тис. 608 грн, вартість невід’ємних поліпшень, здійснених орендарем, в розмірі 58 тис. грн, ціну продажу нежитлового приміщення, зменшену на суму компенсації невід’ємних поліпшень в розмірі 888 тис. 608 грн, що підлягає сплаті орендарем за об’єкт приватизації», – йдеться у документі.

Оцінку вартості приміщення проводило житомирське ПП «Бюро незалежних оцінок». Рецензувала її Житомирська торгово-промислова палата.

Нагадаємо, що приміщення недіючої котельні у центрі Житомира планували продати громадській організації, чиї засновники близькі до Гундича та Ясюнецького. Міський голова Житомира невідкладно скликав сесію, щоб продати готель «Житомир».

Leave a Comment