Приміщення недіючої котельні в Житомирі хоче викупити громадська організація

Приміщення недіючої котельні в Житомирі хоче викупити громадська організація

Близька до голови ОДА Гундича.

Громадська організація «Творча майстерня художників та архітекторів» придбає приміщення колишньої котельні «Житомиртеплокомуненерго». Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міської ради.

«Приватизувати об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення територіальної громади міста Житомира загальною площею 136,8 кв.м, що розташоване за адресою: м.Житомир, вул. Київська, 10 та перебуває на балансі комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради шляхом викупу орендарем громадською організацією «Творча майстерня художників та архітекторів» із зарахуванням вартості невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації», – йдеться у документі.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, засновниками організації є житомиряни Віталій Кирилюк та Володимир Зозуля. Статутний капітал організації становить нуль гривень.

Котельню по Київській, 10, яка не працює, ГО «Творча майстерня» орендує з 4 січня 2017 року. Рішення про надання дозволу на оренду надав виконком із ціною трохи більше, ніж 8 тис. грн на рік за 104,6 кв метрів площі. Із такою пропозицією виступили самі керівники громадської організації, хоча мали право клопотати по оренді за 1 грн на місяць. Щоправда, винаймання приміщення по гривні не давало би права на приватизацію. Про це засновники ГО не знати не могли, адже обоє юристи. Примітно, що організацію зареєстровано 19 грудня 2016 року.

Один із засновників та керівник ГО «Творча майстерня» Віталій Кирилюк — давній друг голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича. Добре знайомий він також і з заступником Гундича Олексієм Ясюнецьким. «Дружба» із губернатором сягає ще початку двотисячних, коли обоє мали відношення спочатку до Молодого Руху, потім — до молодіжного крила партії «Наша Україна».

Згідно із біографією Кирилюка, з 2007 по 2009 рік він був радником міського голови Віри Шелудченко. В той час, коли її заступником був Ігор Гундич. Наприкінці каденції Шелудченко він став юристконсультом юридичного департаменту міськради. У 2015 році балотувався від «Самопомочі» у Житомирські міську та обласну ради.

Інший засновник організації, Володимир Зозуля, є керівником ТОВ «Юридична фірма «Еталон». До нього підприємство очолював заступник Гундича Олексій Ясюнецький.

Нагадаємо, що вимушених переселенців «попросять» з готелю «Житомир» через його приватизацію. Співвласники житомирського ОСББ судяться із міськрадою через приватизовану колясочну.

Leave a Comment