Стало відомо, як на Великдень у Житомирі змінять рух громадського транспорту

Стало відомо, як на Великдень у Житомирі змінять рух громадського транспорту

7 та 8 квітня.

У Житомирі 7 та 8 квітня буде змінено режим руху міського транспорту. Метою є транспортне забезпечення громадян міста під час богослужінь на Великдень. Про це повідомила прес-служба міської ради.

“У суботу, 7 квітня роботу трамваїв та тролейбусів на маршрутах №№ 1, 2, 3, 4, 7, 15-А буде продовжено до 00:00 годин. А у неділю, 8 квітня о 3:30 год. на майдан Перемоги буде подано 3 трамваї з послідуючим рухом по маршруту і 2 тролейбуси з послідуючим рухом до Залізничного вокзалу, 2 тролейбуси – до Смолянки, 2 тролейбуси – на Корбутівку, 2 тролейбуси – у напрямку Богунії та 1 тролейбус – до мікрорайону Маликова. Також 8 квітня на 3:30 год. до Свято -Михайлівського кафедрального собору буде подано 1 тролейбус з послідуючим рухом в напрямку Залізничного вокзалу та 1 тролейбус – у напрямку мікрорайону Крошня. Крім того, у вищевказаний час буде організовано перевезення пасажирів маршрутними автобусами”, – йдеться у повідомленні

Нагадаємо, що  оприлюднили програму святкувань на Великдень у Житомирі. З 31 березня по 9 квітня на Михайлівській відбуватимуться святкування.

Leave a Comment