Стало відомо, яким закладам у Житомирі заборонили працювати цілодобово (ПЕРЕЛІК)

Стало відомо, яким закладам у Житомирі заборонили працювати цілодобово (ПЕРЕЛІК)

Свою діяльність вони можуть здійснювати з 8 до 22 години.

Як повідомляв “Вголос.zt”, Житомирський міськвиконком на позачерговому засіданні 24 січня своїм рішенням заборонив закладам, які розповсюджують лотерею, працювати у нічний час та встановив режим роботи з 8 до 22 год. У Житомирі функціонує 44 такі об’єкти, на деякі з них житомиряни скаржаться постійно.

«Дані заклади позиціонують себе як розповсюджувачі державних лотерей. Проте у правилах гри «Супер Лото», «Кєно», «Лото Максима», «Секунда удачі» та «Лото-трійка», що містяться на офіційному сайті Національної лотереї, зазначено, що ставки приймаються щодня з 07:30 години до 21:00 години, у вихідні – з 9:00 години. Окрім цього, зазначені заклади навіть не містяться в переліку точок, де можна отримати виграш понад 500 гривень, що також ставить під сумнів відповідність задекларованої діяльності фактичній. Встановлення цілодобового режиму роботи є необгрунтованим», – сказав директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

Нагадаємо, у мерії відповіли на петицію, в якій житомиряни просили заборонити гральні автомати. У мерії кажуть, що не заперечують проти 3G у Житомирі.

Leave a Comment