Житомирянам репрезентували настінний календар «Житомир святковий» на сцені обласного театру (ФОТО)

Житомирянам репрезентували настінний календар «Житомир святковий» на сцені обласного театру (ФОТО)

Родзинкою театрального дійства став показ колекції одягу Маргарити Козак

Настінний календар «Житомир святковий», який разом з дітьми створили відомі митці мста, 25 січня урочисто репрезентували на сцені Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги у вигляді театрального дійства за порами року.

«Ми створили цей календар, щоб у такий оригінальний сучасний спосіб ознайомити дітей з народними святами, традиціями, обрядами в доступній для дитячого розуміння формі. Хочемо показати молоді, що є мода на своє», – сказала голова благодійного фонду «Надія Є»,  який організував національно-патріотичний проект “Де я живу!” Надія Юшкевич.

Театральне дійство було побудоване у вигляді подорожі сторінками календаря, у якому взяли участь колективи і юні артисти області.

Глядачі найбільше чекали показу колекції одягу нашої землячки, відомого дизайнера Маргарити Козак. Вишукані сукні моделі-житомирянки демонстрували разом з доньками.

Нагадаємо, житомирські митці разом з дітьми створили унікальний настінний календар головних свят. У вересні благодійний фонд виділив кошти на лікування Героя України та 10-річного житомирянина. У фестивалі «Аристократична Україна», що відбувся влітку на території замку-музею “Радомисль” взяли участь моделі з народу.

Leave a Comment