Стали відомі імена переможців конкурсу на кращий сценарій відео-робіт «Житомире! Я люблю тебе!»

Стали відомі імена переможців конкурсу на кращий сценарій відео-робіт «Житомире! Я люблю тебе!»

Призовий фонд – 75 тис. грн.

У міській раді визначили переможців конкурсу на кращий сценарій відео-робіт «Житомире! Я люблю тебе!». Між трьома переможцями пропорційно розподілять 75 тис. грн. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Впродовж місяця житомиряни могли взяти участь у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Конкурс, організатором якого є управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, проводиться з метою патріотичного виховання молоді, формування позитивного іміджу нашого міста та підтримки творчих ініціатив молодих житомирян. Готові відеоролики, зняті за представленими сценаріями, будуть транслюватися під час святкування Дня міста у вересні. Всього у конкурсі взяли участь 8 учасників, які змагалися за призовий фонд 75 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Кошти будуть пропорційно розподілені між трьома переможцями: Дмитро Суботенко «Народження», Валерія Гончаренко «Екскурсія містом цікавих людей», Дмитро Косіщев «З декількома невідомими». Окрему відзнаку отримав сценарій Сергія Омельчука та Ігоря Косташа «Не зупиняйся».

«Такі проекти формують у молоді активну життєву позицію, а ми в свою чергу всіляко сприяємо та підтримуємо творчі ініціативи», – сказала начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, торік авторами кращого сценарію відео-робіт «Житомире! Я люблю тебе!» стали Максим Козловець «Один день з життя міста», Валерія Гончаренко «Житомире! Я люблю тебе!», Сергій Омельчук «Місто звичайних людей». Всього у конкурсі взяли участь 11 учасників, які змагалися за призовий фонд, суму якого було збільшено з 60 тис. грн до 75 тис. грн.

 

 

Leave a Comment