Стали відомі найнебезпечніші пішохідні переходи у Житомирі

Стали відомі найнебезпечніші пішохідні переходи у Житомирі

Цьгоріч у Житомирі сталося 42 ДТП за участі пішоходів.

Найбільш складні ділянки пішохідних переходів у Житомирі – проспект Миру, перехрестя Київської-Східної, проспекту Незалежності-Покровської, Бердичівської-Жуйка, Грушевського-Покровської, майдан Згоди. Про це повідомили у прес-центр УОЗ з посиланням на інформацію правоохоронців.

«З початку 2019 року в м. Житомирі сталося 42 ДТП за участі пішоходів. Найчастіші порушення – це перехід дороги в невстановлених місцях, використання гаджетів та технічних пристроїв до них при переході проїжджої частини тощо», – розповіла т.в.о. старшого інспектора прес-служби управління патрульної поліції в Житомирській області Тетяна Носадчук.

За її словами, найбільш складні ділянки пішохідних переходів у нашому місті – проспект Миру, перехрестя Київської-Східної, проспекту Незалежності-Покровської, Бердичівської-Жуйка, Грушевського-Покровської, майдан Згоди.

Нагадаємо, що поліцейські шукають свідків смертельної ДТП у Житомирському районі. Через подвійну ДТП у Житомирському районі двоє людей загинули, а п’ятеро травмовані.

Leave a Comment