УОЗ міськради шукає членів у спостережну раду без судимостей та бездоганною репутацією

УОЗ міськради шукає членів у спостережну раду без судимостей та бездоганною репутацією

 Рада працюватиме при «Центрі первинної медико-санітарної допомоги».

Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради збирається утворити спостережну раду при комунальному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради. Вимоги до кандидатів у члені спостережної ради УОЗ оприлюднило 10 травня.

«Бездоганна ділова репутація; відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я; наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів; відсутність непогашеної судимості», – йдеться у повідомленні.

Представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я, які відповідають зазначеним вимогам і мають намір бути членами спостережної ради, в десятиденний термін з моменту опублікування оголошення просять надати свої письмові пропозиції щодо включення своїх представників до складу спостережної ради на адресу управління охорони здоров’я Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що третина серед безробітних жителів області – люди віком до 35 років. На Житомирщині середня зарплата майже у два рази перевищує прожитковий мінімум. 

Leave a Comment