Станишівська сільрада без тендеру дозволила ремонтувати клуб депутату райради

Станишівська сільрада без тендеру дозволила ремонтувати клуб депутату райради

За понад мільйон гривень.

Станишівська сільська рада заплатить 1 млн 215 тис. 27 грн депутату Житомирської районної ради Віктору Загладьку за ремонт клубу села Скоморохи. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на визначення підрядника не проводили. Договір підписали 7 квітня. Згідно з інформацією з реєстру фізичних та юридичних осіб, Віктор Загладько є співзасновником та співвласником ПП «Імперія будівництва». Останнє свого часу виступало підрядником з капітального ремонту єдиного підземного переходу Житомира.

У декларації депутата Загладька зазначено, що він є жителем Станишівської об’єднаної територіальної громади. Точніше, села Ліщин, яке відноситься до згаданої ОТГ. Напередодні підписання контракту прізвище депутата згадувалося у контексті благодійництва. Відтак, він був одним із меценатів, які надали допомогу Житомирській ЦРЛ у вигляді захисних масок та експрес-тестів.

Нагадаємо, що на ремонт єдиного підземного переходу у Житомирі витратили понад мільйон. ПП «Імперія будівництва» виступило підрядником під час будівництва сходів до берегу річки Кам’янка.

Leave a Comment