Старе приміщення житомирської гімназії №23 не аварійне, ‒ батьки

Старе приміщення житомирської гімназії №23, у якому обвалився дах, не аварійне. Про це сказали батьки учнів під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету.

«Я за освітою будівельник. Оглядав дах, підвал та стіни. Вони простоять ще десятки років. Немає жодних тріщин чи пошкоджень видимих», ‒ сказав член батьківської ради Максим Чаус.

За його словами, дах провалився через те, що на підвісну стелю стала людина вагою близько 80 кг. Крім того, він додав, що дах будівлі давно не ремонтували, тому він подекуди затікає.

Водночас начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов повідомив, що було проведено експертизу приміщення.

«Приміщення оглядало державне підприємство. Зробили висновок, що без капітального ремонту його не можна використовувати», ‒ сказав Глазунов.

За його словами, ремонт будівлі обійдеться у майже 50 млн грн, адже площа приміщення понад 1 тис. кв. метрів.

Разом із тим батьки наполягають на тому, що приміщення можна використовувати для навчання і наполягають, що капітальний ремонт це час, а діти мають навчатися.

«Якби цей працівник не провалився, то ніхто б і не говорив про аварійність приміщення. Йому 99 років, але воно простоїть ще десятки років», ‒ сказав Максим Чаус.

Бюджетна комісія рекомендувала управлінню капітального будівництва міської ради провести ще одну експертизу приміщення. Вона має визначити, які мінімальні кроки треба зробити, щоб у будівлі могли навчатися діти. Паралельно розпочинатимуть процес будівництва нового корпусу гімназії.

Нагадаємо, що житомиряни зареєстрували петицію з вимогою відремонтувати покрівлю старого корпусу гімназії №23. Сухомлин хоче будувати новий корпус замість ремонту старого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *