Житомиряни вимагають відремонтувати покрівлю старого корпусу гімназії №23 до того, як він “рухне”

Житомиряни вимагають відремонтувати покрівлю старого корпусу гімназії №23 до того, як він “рухне”

Петиція.

Житомиряни просять міську раду відремонтувати покрівлю старого корпусу гімназії № 23 до початку його руйнування. Кажуть, через перевантаженість інших приміщень гімназії – учні вимушені займатися у дві зміни. Відповідну електронну петицію оприлюднили 13 вересня.

“Прошу забезпечити ремонт перекриття та покрівлі старого корпусу гімназії № 23 м. Житомира до початку руйнування одноповерхового корпусу бувшого дитячого садочка, де наразі займаються учні гімназії, аби уможливити безперервний адекватний навчальний процес. Оскільки через перевантаженість приміщень гімназії учні вимушені займатися у дві зміни, а за умови руйнування прилеглого одноповерхового корпусу, будуть взагалі позбавлені необхідної кількості класних кімнат для проведення навчальних занять, наполягаю на вирішенні цього питання міською радою у найстисліші терміни. Також прошу оприлюднити Робочу Програму виконання передбачених будівельних робіт на території гімназії №23, аби розуміти, як довго триватиме дана реконструкція та будівництво”, – написала авторка звернення Ольга Прокопова.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Варто зауважити, що торік в кабінеті 1-Б класу старого корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилась стеля. Дві сотні першачків перевели з аварійного приміщення до інших корпусів школи. А старшокласників – навчатися в приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Нагадаємо, тендер на ремонт гімназії №23 у Житомирі знову не відбувся. Тимчасове навчання старшокласників гімназії №23 в приміщенні університету виявилося платним. Житомирська міська рада не змогла визначитися із підрядником по ремонту даху гімназії №23.

Leave a Comment