Амбіції: Сухомлин хоче новий корпус для житомирської гімназії №23

Амбіції: Сухомлин хоче новий корпус для житомирської гімназії №23

За 103 мільйони.

Будівництво нового корпусу гімназії №23 Житомира обійдеться у понад 103 млн грн. Про це під час сесії міської ради 17 вересня сказав мер Сергій Сухомлин.

«Спорудження нового корпусу обійдеться в рази дешевше, ніж реконструкція старого. За цю суму можна звести вдвічі більшу за площею будівлю. Реконструкція разом із утепленням вартуватиме близько 60-70 млн грн при площі у близько 1 тис. 500 кв. метрів», ‒ сказав Сухомлин.

Разом із тим, він не впевнений, що ці кошти стовідсотково можна буде отримати із державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

«У бюджеті наступного року субвенції на соціально-економічний розвиток регіону не буде. Однак у Кабміні вирішили суттєво збільшити бюджет ДФРР», ‒ додав міський голова.

Депутати міської ради вже проголосували за те, щоб передбачити у бюджеті міста 5 млн грн на початок робіт із будівництва.

На сьогодні старий корпус гімназії №23 не функціонує. Після обвалу даху його визнано аварійним. Діти у школі навчаються у три зміни, перерви між уроками скорочені до 5 хвилин.

Нагадаємо, що минулого року з бюджету Житомира заплатили понад 350 тис. грн за навчання старшокласників гімназії №23 у приміщенні ЖДУ ім. І. Франка. Житомиряни вимагають відремонтувати дах старого корпусу гімназії №23.

Leave a Comment