Старості округу на житомирщині повідомили про підозру у побитті журналістів

Старості округу на житомирщині повідомили про підозру у побитті журналістів

Житомирською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за фактом умисного заподіяння журналісту побоїв у звязку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності, вчинене старостою округу.

Особі повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 345-1 КК України. Подія сталася у лютому цього року, у приміщенні сільської ради одного із старостинських округів.

“Телевізійна група одного з центральних телеканалів, виконуючи редакційне завдання, прибула до сільської ради для отримання коментаря представника органу місцевої влади.У той час до приміщення зайшов і староста, який, висловивши своє невдоволення щодо присутності журналістів та небажання надавати коментар, вдарив відеооператора по обличчю”, – йдеться  в повідомленні Житомирської обласної прокуратоури

Нагадаємо, що у  Житомирській області побили журналістку газети «ЭХО», «КП Україна» та телеоператора, які проводили розслідування про незаконне утримання підопічної Радомишльського психоневрологічного інтернату в «рабстві».

Leave a Comment