Ставки на теніс у перевіреному казино

Як робити ставки теніс

Завдяки великій кількості турнірів та ігор у вас є можливість вибирати різні стратегії. Якщо ви граєте лише на перемогу фаворитів, ви не дуже дбаєте про результати й віддаєте перевагу ставці на гандикап або кількість ігор. У тенісі ви можете неймовірно варіювати і вибрати правильну стратегію для вас. Ставки на теніс також чудово підходять для комбо.

Особливо під час ставок на фаворитів, коефіцієнти та відповідні виграші можна значно покращити за допомогою комбінацій. Через те, що фаворити грають дещо менш концентровано, особливо в перших раундах турнірів, порада щодо тенісних ставок полягає в тому, щоб робити більше уваги на системних ставках. Тут ставки трохи вищі, але ризик несподіваних поразок можна зменшити.

Поради щодо ставок на теніс

Онлайн ставки на теніс робіть використовуючи поради:

  • Одним із найважливіших аспектів для мене є дослідження. Якщо ви витратите трохи часу та отримаєте інформацію про форму гравців, покриття турніру та пряме порівняння суперників, ви вже зможете зробити хороші висновки.

  • Форма. Протягом довгого турнірного року це нормально, коли гравці не демонструють найкращих результатів у кожній грі. У будь-якому випадку, варто поглянути на останні ігри, щоб отримати уявлення про те, чи перебуває відповідний гравець у занепаді, чи він йде на користь.

  • Турнірне покриття. У тенісі є три різні поверхні. Твердий корт, трава та грунт. Кожен гравець має різні сильні та слабкі сторони, які також по-різному впливають.

Букмекери не обов’язково коригують свої коефіцієнти відповідно до відповідної поверхні, а лише дивляться на поточний світовий рейтинг. При правильному дослідженні ви можете зіграти тут чудові шанси. Особливо під час сезону піску та трави з квітня по липень різниця між квотою та фактичною продуктивністю іноді є надзвичайною.

Пряме порівняння

Деяким гравцям більше властиво боротися з окремими опонентами та краще виступати проти інших. Тут ви часто можете зробити хороші ставки проти букмекерів. Ставки поза мейнстримом: використовуйте величезний вибір ігор і розміщуйте тенісні поради від кращих гравців. Ці матчі пропонують вигідні коефіцієнти, особливо для гандикапу та ставок на кількість ігор.

Поради щодо коефіцієнтів

Завжди варто перевіряти шанси. Перш за все, не слід завжди керуватися нібито низькими шансами. Букмекери часто розраховують свої коефіцієнти в тенісі на основі світового рейтингу. Це не завжди відображає реальну продуктивність, особливо на піску та траві.

Є багато справжніх фахівців з грунтових кортів, особливо з Італії, Іспанії та країн Латинської Америки. Тут ви іноді можете досягти дуже хороших прибутків, якщо знатимете свій шлях. На траві теж часто буває, що гравці, які в іншому випадку не особливо успішні, можуть святкувати великі перемоги. Це пояснюється тим, що трава — це особливий тип покриття, яке підходить гравцям, які чудово вміють подавати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *