Студенти Бердичівського медколеджу зібралися під стінами облдержадміністрації з плакатами (ФОТО)

Студенти Бердичівського медколеджу зібралися під стінами облдержадміністрації з плакатами (ФОТО)

Вимагають виплати стипендії.

Студенти разом з батьками та викладачами Бердичівського медичного коледжу 12 травня зібралися під стінами облдержадміністрації. У руках тримають плакати та кричать “Клименюк-наш директор!”

За словами однієї з мами студенток коледжу Наталії Поліщук, її дитина вже майже два місяці не отримує стипендію.

«Прийшла аби підтримати дитину та колектив коледжу. Кожен перетягує ковдру на свою сторону. Нічого не зрозуміло. Я виховую дитину сама, у мене коштів не вистачає, дитина живе на квартирі, потрібні кошти і на харчування, і на дорогу, і на проживання. Чекаємо може хтось до нас вийде та пояснить у чому проблема. Чому діти повинні страждати?» – розповіла Наталія Поліщук.

До мітингуючих вийшов заступник голови обласної ради Максим Вілівчук. Він розповів у чому суть проблеми. Крім того, він запросив бухгалтерів коледжу на розмову завтра до обласної ради.

«Для того, щоб були виплачені стипендії та зарплати викладачам, потрібно по – перше: отримати у Бердичівському управлінні Державної казначейської служби виписки до 4 травня цього року щодо оплати заробітної плати та інші наявні платіжні документи Бердичівського медичного коледжу. По-друге: надати у Бердичівське управління державної казначейської служби у строк до 4 травня вичерпний пакет необхідних документів для забезпечення виплати стипендій студентам Бердичівського медичного коледжу Житомирської обласної ради за підписом виконуючої обов’язки директора медичного коледжу Копетчук та бухгалтера Диргачової. По- третє: надати у Бердичівське відділення Ощадбанку до 4 травня реєстр працівників Бердичівського медичного коледжу з зазначенням заробітної плати для забезпечення її виплати. Цих вимог бухгалтерія не виконала», – сказав Вілівчук.

До слова, Максим Вілівчук  показав документи, що екс-директор коледжу Володимир Клименюк також причетний до затримки виплат стипендій.

Нагадаємо, що директор Бердичівського медичного коледжу найняв для себе охорону.  У скандально відомий Бердичівський медичний коледж не пускали депутатів обласної ради.

Автор:Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment