У скандально відомий Бердичівський медколедж не пускали депутатів обласної ради

У Бердичеві 19 жовтня стався черговий скандал, пов’язаний з місцевим медичним коледжем та його директором Володимиром Клименюком. Охорона не пропускала депутатів обласної ради до приміщення комунального навчального закладу. Про це “Вголос.zt” повідомив депутат Бердичівської міської ради Олексій Побережний.

За його словами, 19 жовтня о 15:00 мало відбуватися засідання педагогічного колективу Бердичівського медичного коледжу, де планували обговорити питання роботи навчального закладу. Депутати вирішили поспілкуватися з викладачами та керівництвом коледжу, який підпорядкований Житомирській обласній раді.

Я прийшов до приміщення медколеджу першим. Охоронець запитав: хто я та до кого хочу потрапити. Я без проблем представився та пояснив, що як депутат міської ради та голова гуманітарної комісії планую поспілкуватися з колективом та поцікавитися про нагальні проблеми закладу. Показав охоронцю посвідчення. Він попросив зачекати, щоб узгодити це з директором. Через кілька хвилин, після телефонної розмови він сказав, що мені заборонено заходити. Мовляв, це вказівка директора коледжу. Тому мені довелося викликати наряд поліції”, – розповів Побережний.

Йому на “підмогу” прибули депутати обласної ради Ігор Романський, Ілля Смичок та Остап Маланюк. Вони все ж потрапили до приміщення коледжу та на засідання педагогічної ради. Проте поспілкуватися з колективом та дирекцією депутатам все ж не вдалося. Майже одноголосно увесь педколектив проголосував за те, щоб депутати залишили приміщення, мовляв, заважають робочому процесу.

За дивним збігом обставин, вже наступного дня директор медколеджу Володимир Клименюк пішов у відпустку, а його заступниця Антоніна Яремчук поїхала у відрядження. Тому поспілкуватися журналістам “Вголос.zt” вдалося лише з секретарем.

За її словами, вчорашня подія викликала обурення у колективу медичного коледжу, а депутати обласної ради просто зірвали засідання педради.

Вони нахабно відсторонили охоронця. Кричали на весь коледж, зайшли до актової зали та зірвали нам засідання педагогічної ради. На скільки я знаю, то про це треба попереджати керівництво. Якщо це депутати обласної ради, то вони і додому мають право заходити? Вони ввірвалися, коли засідання тільки почалося. Вели себе дуже некультурно. У нас іде навчальний процес і не дуже хочеться, щоб були сторонні люди. Усі представники нашого колективу підвелися і покинули залу”, – пояснила секретар директора Бердичівського медколеджу.

Проте думка депутатів кардинально відрізняється від позиції коледжу. Вони планують написати спільне звернення до голови обласної ради щодо оцінки дій директора Бердичівського медичного коледжу. Крім того, Олексій Побережний написав заяву до правоохоронних органів щодо перешкоджання депутатській діяльності.

Громада міста Бердичева не вперше шокована діями цього горе-директора. Коли депутатів не пускають в заклад освіти за вказівкою особи, діяльність якого фінансується за наш з вами кошт – це просто неприпустимо. Окрім того, це ще й незаконно. Сподіваюсь, що правоохоронні органи дадуть оцінку подібним діям”, – додав він.

Як уже повідомлялося, майже рік тому студентка Бердичівського медколеджу покінчила життя самогубством. Активісти та рідні дівчини вимагали звільнення директора закладу, бо вважали посадовця винним у її смерті. В обласній раді навіть створили робочу групу з вивчення питання розірвання контракту та звільнення з роботи скандальновідомого директора Бердичівського медколеджу. А екс-голова обласної ради Анжеліка Лабунська переконана, що керівник, який у Бердичеві має скандальну репутацію і дозволяє робити такі речі, що неприпустимі для посадової особи, не має морального права і не може перебувати на посаді директора навчального закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *