Студенти просять знижки на проїзд у житомирских маршрутках

Студенти просять знижки на проїзд у житомирских маршрутках

 Петиція.

Студенти просять міську раду запровадити знижки на проїзд у громадському транспорті. Мовляв, користуватися маршрутками дорого. Відповідну електронну петицію оприлюднили 13 лютого.

«Багато хто їздить у маршрутному таксі особливо учні та студенти у період навчання. Але для учнів знижка є, а для студентів нема. Студенти так само їздять майже кожен день і платять повну ціну проїзду. Особливо важко тим хто і так платить за навчання і не з цього міста де вони навчаються, плюс потрібні кошти кожен день щоб хоча б щось перекусити, і після цього щей платити за проїзд. Плюс багато кому після цього щей їхати на якісь заняття чи на тренування. У обидві сторони потрібно 10 гривень за день, а їздити потрібно кожен день; У тиждень це виходить – від 50гривень; У місяць – приблизно від 200 гривень і більше. Особливо коли хочуть підвищити ціну на проїзд. Тоді взагалі студентам буде дуже важко», – написав автор звернення Дмитро Михаленко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду заборонити піднімати вартість проїзду у маршрутках. Житомиряни просять міськраду знижки на проїзд для студентів.

Leave a Comment