Житомиряни просять міськраду знижки на проїзд для студентів

Житомиряни просять міськраду знижки на проїзд для студентів

 Петиція.

Житомиряни просять міськраду зменшити для студентів вартість проїзду у маршрутних “таксі”.  Відповідну електронну петицію оприлюднили 16 листопада. Триває збір підписів.

«Багато хто їздить у маршрутному «таксі», особливо учні та студенти у період навчання. Але для учнів знижка є, а для студентів нема. Студенти так само їздять майже кожен день і платять повну ціну проїзду. Особливо важко тим, хто і так платить за навчання і не з цього міста де вони навчаються, плюс потрібні кошти кожен день, щоб хоча б щось перекусити, і після цього щей платити за проїзд. Плюс багато кому після цього щей їхати на якісь заняття чи на тренування. У обидві сторони потрібно 10 гривень за день, а їздити потрібно кожен день; У тиждень це виходить – від 50 гривень; У місяць – приблизно від 200 гривень і більше», – написав автор звернення Дмитро Михаленко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни скаржаться, що водії пускають п’яних пасажирів у маршрутки. Житомиряни просять міськраду зобов’язати перевізників встановити у маршрутках термінали.

Leave a Comment