Суд повернув родовище лабрадоритів держпідприємству за позовом прокуратури

Суд повернув родовище лабрадоритів держпідприємству за позовом прокуратури

Скасували рішення облради.

Житомирський окружний адміністративний суд скасував за позовом прокуратури надання дозволу на видобуток лабрадориту приватним підприємством на території Головинського кар’єру. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

«Рішенням суду визнано протиправними та скасовано протокол засідання ДКЗ України та рішення Житомирської обласної ради від 26.07.2018.

Йдеться по те, що колегією Державної комісії України по запасах корисних копалин протиправно апробовано підприємству ненадрокористувачу балансові запаси Південної ділянки Головинського родовища лабрадоритів площею 4 га», – йдеться у повідомленні.

Згадане рішення погодила сесія Житомирської обласної ради і надала спеціальний дозвіл на користування надрами з метою видобутку лабрадориту.

Згадані родовища лабрадориту належали ДП «Головинський кар’єр». Майно останнього виставив на продаж з аукціону Фонд держмайна.

Нагадаємо, що жителі селища Головине попросили облраду не продавати майно держпідприємства. Власник підприємства, якому надали дозвіл на видобуток лабрадориту, через іншу фірму просить ще один.

Leave a Comment