Суд виніс вирок жінці, яка вступившись за матір, забила сокирою брата

Суд виніс вирок жінці, яка вступившись за матір, забила сокирою брата

Чоловік помер у лікарні.

У Попільнянському районі до 7 років засуджено жінку, яка, вступившись за матір, завдала смертельних побоїв двоюрідному брату. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“Інцидент, що так трагічно закінчився для 44-річного чоловіка, стався у березні цього року, у помешканні, де він проживав разом із двоюрідною сестрою та її матір’ю. Між потерпілим та літньою жінкою, на побутовому грунті, виникла суперечка, під час якої чоловік вдарив її по руці. Тоді обвинувачена вступилася за матір, побивши кривдника спочатку дерев’яною дошкою, а коли та розламалася, схопилася за сокиру та обухом завдала ще кілька ударів по голові. Завдані побої виявилися смертельними: через декілька днів чоловік помер у лікарні”, – йдеться у повідомленні.

Прокурором у суді було наведено достатніх доказів, що беззаперечно довели вину обвинуваченої. Жінка визнала свою вину та розкаялася у скоєному злочині. Андрушівський районний суд, у свою чергу, врахувавши поведінку та особу обвинуваченої, обмежився мінімальним покаранням, передбаченим санкцією ч.1 ст.115 КК України та призначив 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на Житомирщині чоловік підрізав меншого брата дружини. У Бердичеві брат убив брата після з’ясування стосунків. Жінка, яка вбила свого співмешканця, тепер сяде за вбивство рідного брата.

Leave a Comment