Житомирянина, який побив медсестру “швидкої” засудили до 6 місяців арешту

Житомирянина, який побив медсестру “швидкої” засудили до 6 місяців арешту

Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У Житомирі за апеляцією прокуратури до 6 місяців арешту засуджено чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння побив медсестру швидкої допомоги .  Пресслужба прокуратури Житомирської області

“Установлено, що інцидент, унаслідок якого потерпіла медсестра, стався у Житомирі, у червні 2017 року.  Житель Житомира, 1965 року народження, під час транспортування його у кареті швидкої допомоги, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на грунті раптово виниклих неприязних стосунків, почав ображати брутальною лайкою медсестру, яка надавала йому невідкладну допомогу, після чого ще й завдав їй декілька ударів. Такими хуліганськими діями медсестрі заподіяно легкі тілесні ушкодження”, – йдетьсяу повідомленні. 

Вироком  Корольовського районного суду міста Житомира особу визнано винним та призначено покарання у виді обмеження волі строком на один рік з випробуванням.

Однак прокурор не погодився із таким вироком, вважаючи його м’яким, та довів в апеляційній інстанції застосування реального покарання.

“Таким чином, доводи прокурора щодо призначення особі суворішого покарання Житомирський апеляційний суд визнав обґрунтованими та скасував вирок суду першої інстанції у частині призначення покарання. Апеляційним судом постановлено новий вирок, яким призначено винному покарання за ч. 1 ст. 296 КК України у виді арешту строком на 6 місяців”, – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, вночі на вокзалі колишній зек з ломом напав на жінку.  Селянин побив 87-річну бабусю за продукти та 100 грн. Бив руками, ногами і навісним замком…

Leave a Comment