Суддя «Танців з зірками» обиратиме переможців міжнародної хореографічної асамблеї в Житомирі

Суддя «Танців з зірками» обиратиме переможців міжнародної хореографічної асамблеї в Житомирі

Асамблея триватиме три дні.

У Житомирі 3-5 листопада триватиме Міжнародна хореографічна асамблея імені Наталії Скорульської. У рамках асамблеї заплановано ряд  фестивалів та конкурсів.  Голова журі – Прима-балерина Національної Опери України ім. Т. Шевченка, Заслужена артистка України, суддя теле-шоу «Танці з Зірками» – Катерина Кухар. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Цьогорічна Асамблея присвячена 130-річчю від дня народження Михайла Скорульського – українського композитора, піаніста, диригента, педагога, заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, батька Наталії Скорульської.  У рамках заходу відбудеться Міжнародний конкурс хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської, Міжнародний фольклорний фестиваль ім. Н. Скорульської, Міжнародний хореографічний форум для керівників колективів, майстер-класи ведучих педагогів-хореографів з різних країн світу, перформанс у виконанні учасників Асамблеї на музику М. Скорульського, виступи гостей Асамблеї – артистів Національної Опери України імені Т. Г. Шевченка та інших гостей-учасників з різних країн світу, виставка особистих речей та фото з архіву сім’ї Скорульських, а також Імпровіз-Батл та Диско-Бал знайомств для учасників Асамблеї.», – йдеться у повідомленні.

Голова журі – Прима-балерина Національної Опери України ім. Т. Шевченка, Заслужена артистка України, суддя теле-шоу «Танці з Зірками» – Катерина Кухар.

Довідково: Наталія Скорульська –  житомирянка, балерина, балетмейстер, педагог і лібретист, Заслужена артистка УРСР, ім’я якої відомо не лише в Україні, але й далеко за її межами. Вона перша проспівала танцем всесвітньовідомий твір видатної української поетеси Лесі Українки «Лісова пісня», написавши лібрето і створивши разом зі своїм батьком – композитором Михайлом Скорульським, однойменний балет.

Нагадаємо, 5 листопада 2016 року було відкрито меморіальну дошку Наталії Скорульській на обласній філармонії. У Житомирі пройшла відкрита Всеукраїнська відкрита хеографічна асамблея.

Leave a Comment