Любарська РДА, порушуючи законодавство, закупила продукти для освітніх закладів

Любарська РДА, порушуючи законодавство, закупила продукти для освітніх закладів

Суд скасував договір.

За позовом прокуратури суд скасував укладений з порушенням закону договір між Любарською райдержадміністрацією та приватним підприємцем на закупівлю продуктів харчування для навчальних закладів. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

 

«Зокрема, за позовом прокуратури області судом визнано недійсним ще один такий договір, укладений відділом освіти Любарської райдержадміністрації із приватним підприємством на суму 144 тис. грн та припинено усі договірні зобов’язання. Йдеться про договір, укладений у лютому 2017 року посадовими особами зазначеного відділу із приватним підприємцем на постачання продуктів харчування для навчальних закладів району. Установлено, що у договорі не визначено предмет закупівлі, конкретне найменування та кількість продуктів, які мали закупляти, чим порушено вимоги Цивільного і Господарського кодексів України та Закону України «Про публічні закупівлі»», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Любарська райдержадміністрація закупила продукти харчування на загальну суму понад 1,5 млн грн для навчальних закладів району, порушуючи вимоги законодавства. Через ситуацію із прапором керівникам Любарського району можуть бути непереливки.

 

Leave a Comment