Судитимуть чоловіка, який купував та збував фальсифікований алкоголь

Судитимуть чоловіка, який купував та збував фальсифікований алкоголь

Ділку світить штраф у сумі 170 тис. грн.

На Житомирщині у чоловіка, який купував та збував фальсифікований алкоголь, вилучили майже 4 тони фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це повідомила прокуратура області.

«Під час досудового розслідування, яке проводила фіскальна служба  області, встановлено, що ділок, з метою розповсюдження алкогольних виробів, налагодив схему придбання, зберігання та збуту фальсифікату. Так, під час обшуку у місці зберігання алкогольної продукції виявлено та вилучено майже 4 тонни фальсифікованих алкогольних напоїв. Відповідно до висновків криміналістичної експертизи спиртовмісних сумішей, рідини містять етиловий спирт та відносяться до спиртовмісних сумішей, фальсифікованих під алкогольний напій – горілку. За показником міцності не відповідають вимогам державних стандартів», – йдеться у повідомленні.

Закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання з метою збуту, незаконному зберіганні з цією метою та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Прокуратура області У 19 лютого затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України та скерувала до суду для розгляду по суті. Справу розглядатиме Богунський районний суд м. Житомира.

За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України, передбачено покарання у виді штрафу у розмірі від 85 до 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, на Житомирщині алкоголь забрав життя у майже чотирьох сотень чоловіків та жінок. Найдорожче лікарям Овруча обходитиметься лікування хворих на алкоголізм.

Leave a Comment