На Житомирводоканалі розповіли, чому купили щебінь без аукціону

На Житомирводоканалі розповіли, чому купили щебінь без аукціону

Попередні торги не відбулися.

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» закупило 1 тис. 200 тонн щебню без застосування тендерної процедури, оскільки двічі торги не відбулися. Про це повідомив директор підприємства Андрій Нікітін.

«Вперше торги, на які заява була розміщена на порталі «ProZorro» 10 січня 2019 року, були відмінені в зв’язку з відсутністю пропозицій. Другі торги, заявка на які розміщена від 21 січня 2019 року, не відбулись. Пропозиція учасника була відхилена як така, що не відповідає умовам. Протокол розгляду з відмовою від 1 лютого 2019 року розміщений на порталі публічних закупівель», – повідомив Нікітін.

Тим часом, у звіті про укладений договір на закупівлю щебню, оприлюдненому на порталі «ProZorro» 8 лютого 2019 року про відміну попередніх торгів не йдеться. Не вказані вони на сайті також як підстава для розміщення звіту про укладений договір.

На думку директора «Житомирводоканалу», текст договору не є обов’язковим для розміщення.

«Замовник обов’язково оприлюднює звіт про укладені договори в системі електронних закупівель. Публікувати сам договір не є обов’язковим для допорогової закупівлі», – зазначає керівник підприємства.

Нагадаємо, що КП «Житомирводоканал» придбало щебінь на 457 тис. 200 грн. У День святого Валентина частина житомирян лишилися без води.

Leave a Comment