Судитимуть інспектора-еколога, який взяв хабар у 1000$

Судитимуть інспектора-еколога, який взяв хабар у 1000$

Пообіцяв зменшити штраф за порушення.

На Житомирщині судитимуть інспектора-еколога, викритого під час одержання однієї тисячі доларів США неправомірної вигоди. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

Житомирською обласною прокуратурою, у межах процесуального керівництва, 24.11.2020 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно інспектора-еколога, який одержав неправомірну вигоду за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, певних дій (ч. 1 ст. 368 КК України).

“За даними слідства, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Держекоінспекції Поліського округу одержав 1000 доларів США від представника колективного сільськогосподарського підприємства одного з районів.

За таку суму він пообіцяв суттєво зменшити – зі 100 до 4 тис. грн – штраф за виявлені на підприємстві порушення вимог екологічного законодавства під час користування водними ресурсами зі свердловини”, – йдеться у повідомдленні.

Викрито та затримано інспектора-еколога під час одержання неправомірної вигоди 03.08.2020, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, Територіальним управлінням ДБР у місті Хмельницькому спільно з УСБУ в області. Справу розглядатиме Богунський районний суд міста Житомира. Публічне обвинувачення підтримуватиме Житомирська обласна прокуратура.

Нагадаємо, податківця Житомирщини судитимуть за підбурювання до хабара у 12 тисяч доларів. Чиновника Укртрансбезпеки області затримали за підозрою у отриманні хабарів.

Leave a Comment