Судитимуть житомирських підприємців, які у гаражах незаконно виготовляли алкогольні напої та цигарки

У Житомирі судитимуть підприємців, які у підпільних цехах, облаштованих у гаражах, виготовляли алкогольні напої та тютюнові вироби. Про це повідомила прокуратура області.

«З початку року, під процесуальним керівництвом прокуратури області, закінчено досудове розслідування у 5 кримінальних провадженнях за фактами незаконного виготовлення підакцизних товарів, шляхом відкриття підпільних цехів, та із затвердженими обвинувальними актами скеровано до суду для розгляду по суті», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв приватним підприємцем, за ч. 2 ст. 204 КК України.  Установлено, що місцевий підприємець у спеціально обладнаних підпільних цехах на території гаражних кооперативів у Житомирі та Житомирському районі незаконно виготовляв алкогольні напої. Протиправну діяльність було викрито та припинено прокуратурою спільно із фіскальною службою. Під час проведених санкціонованих обшуків у підпільних цехах вилучено понад 24 тонни фальсифікованих алкогольних напоїв та  обладнання для їх виготовлення. Наразі обвинувальний акт скеровано до Богунського районного суду Житомира.

Також закінчено досудове розслідування та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підприємцем тютюнових виробів, за  ч.2 ст. 204 КК України.  Цей підприємець постане перед судом за те, що налагодив підпільний цех у гаражах Житомира та незаконно виготовляв неліцензійні товари. Кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до Корольовського районного суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, на Житомирщині викрили групу ділків, які організували розповсюдження фальсифікованого алкоголю. За результатами обшуків, вилучено 450 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 150 літрів етилового спирту та тютюнові вибори, ящик горілки з підробленими акцизними марками відомого бренду. У житомирського підприємця виявили понад тонну фальсифікованого алкоголю.

 

                                                      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *