Сухомлин дозволив проводити закупівлі в Житомирі без «ProZorro»

Сухомлин дозволив проводити закупівлі в Житомирі без «ProZorro»

Дозвіл на закупівлі без тендеру можуть дати заступники та секретар.

Міський голова Сергій Сухомлин дозволив купувати товари вартістю понад 50 тис. грн поза системою «ProZorro» за умови погодження з секретарем чи заступниками. Таке розпорядження він підписав 14 червня 2017 року.

«В окремих аргументованих випадках, як виключення, за погодженням з секретарем міської ради або профільним заступником міського голови чи керуючим справами згідно з розподілом обов’язків, дозволити здійснювати допорогові закупівлі товарів, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи закупівель, але з обов’язковим оприлюдненням звіту про укладений договір в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі», – йдеться у документі.

Згідно із попереднім розпорядженням міського голови щодо публічних закупівель від 16 серпня 2016 року, керівники підрозділів міськради мали погоджувати закупівлю без аукціону виключно з мером.

Нагадаємо, що відділи освіти у Черняхові та Коростені заощадили майже 2 млн грн завдяки електронним закупівлям. Загалом Житомирщина зекономила через тендерні закупівлі 1,6 млн грн.

Leave a Comment