У Житомирі викрили «ділків», які збували кров за заниженими цінами

У Житомирі викрили «ділків», які збували кров за заниженими цінами

Продавали легальній фармацевтичній фірмі.

Посадовці «Обласного центру крові» Житомирської обласної ради реалізовували плазму крові, виготовлену центром і двома її філіями, фіктивним комерційним структурам у два з половиною рази дешевше собівартості. Про це повідомила прес-група Управління СБУ у Житомирській області.

«Плазму крові збували легальній фармацевтичній компанії, яка виробляла високовартісний медпрепарат для подальшого експорту.

Під час обшуків у приміщенні Житомирського обласного центру крові та двох його районних філіях офісах та офісах комерційних структур, зареєстрованих у Києві, оперативники СБ України вилучили документацію, яка доводить здійснення нелегальної оборудки та продаж плазми крові фіктивним структурам», – йдеться у повідомленні.

За попередніми підрахунками фахівців Державної фінансової інспекції, у такий спосіб «Обласний центр крові» отримав збитки на майже два мільйони гривень.

Тривають слідчі дії у рамках кримінального провадження за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України для притягнення до відповідальності усіх встановлених організаторів та учасників корупційного механізму.

Нагадаємо, що у квітні працівники СБУ викрили прикордонника, який брав хабарі від контрабандистів. Житель Житомирщини відправляв контрабандою нагороди часів другої світової війни.

Leave a Comment