Сухомлин переконаний, що газові заправки занижують прибутки

Сухомлин переконаний, що газові заправки занижують прибутки

Перевиконання бюджету за півроку склало майже 11 мільйонів.

За шість місяців поточного року планові показники міського бюджету перевищені на майже 11 млн грн. Про це під час засідання міськвиконкому повідомив начальник департаменту бюджету та фінансів Сергій Гаращук. Не виконуються показники по акцизу.

Втім, міський голова Житомира Сергій Сухомлин переконаний, що газові заправки свідомо занижують свої прибутки.

“Вони показують, що продають в день всього 300 літрів. Це просто смішно. Я більше, ніж переконаний, що насправді реалізується набагато більше газу”, – стверджує Сергій Сухомлин.

Тим часом, робота щодо збільшення показників по акцизу ведеться, стверджують у мерії. Перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький проводив робочу нараду із податківцями. Однак у фіскальній службі досі не надали інформації щодо того, скільком підприємцям дозволили відтермінувати сплату акцизного податку. Відповідне рішення виконком Житомирської міської ради прийняв ще кілька засідань тому.

Сергій Гаращук запевнив, що у другому півріччі мерія обов’язково зробить “роботу над помилками” і вийде на нормальні планові показники по акцизу. Як мінімум 15 млн грн до бюджету має принести компанія “Мегаполіс”, яка найближчим часом планує знову повернутися до Житомира. Більше 13 млн грн у міській раді заробили на вільних коштах, поклавши їх на депозитні рахунки державних банків.

“Це дало змогу забезпечувати всі ті програми та видатки з бюджету, які покладені на нас. Щоправда, навіть такі суми є недостатніми у той час, коли держава фактично самоусунулася від утримання сфер освіти та медицини”, – заявив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що з початку року міська рада виділила майже 20 тис. грн на зарплати вчителям і лікарям. У липні місяці в мерії заявляли, що відстають по акцизному податку від Бердичева та Коростеня.

Leave a Comment