У Коростені заробили майже 750 тисяч гривень на приватизації

У Коростені заробили майже 750 тисяч гривень на приватизації

У Житомирі досі думають про доцільність.

У той час, як Житомирська міська рада ось уже кілька місяців не може винести на сесію перелік об’єктів, які варто приватизувати, райони Житомирщини благополучно на цьому наповнюють бюджет.

Так, Коростенська міська рада у 2016 році заробила на приватизації комунального майна 745 тис. 500 грн. Продали не мало, не багато — 7 об’єктів. Ще три приміщення пропонують підприємцям узяти в оренду (278 кв. м, 203,4 кв. м та 60 кв. м).

Бердичівська мерія на продажу майна поповнила міський бюджет аж на 602 тис. 586 грн. Продали у Бердичеві всього три об’єкти комунальної власності. Для здачі в оренду міська рада пропонує аж 62 приміщення.

Новоград-Волинська міська рада від приватизації отримала 293 тис. 664 грн. Додатково у тамтешній мерії наповнили бюджет ще й за рахунок продажу частини котельні та чверті житлового будинку. Щоправда, суми, за які було здійснено продаж, у міськраді не повідомляють. Потенційних об’єктів для передачі в оренду дещо менше, ніж у Коростені. Їх всього п’ять.

А ось у Малині ані в минулому, ані у поточному роках нічого не приватизовували. Потенційних приміщень для оренди у місті є аж 15.

Тим часом, Житомирська міська рада ось уже кілька місяців розглядає список із понад 40 об’єктів, які збираються приватизувати. Проект рішення сесії оприлюднено на офіційному сайті мерії ще 13 червня. Однак із додатками, у яких має міститися інформація про потенційне майно для приватизації, ознайомитися можливості немає. Вони просто неактивні. Із чим це пов’язано і що хочуть приховати у мерії — лишається тільки здогадуватися.

Нагадаємо, що у березні місяці у Житомирській міській раді повідомляли, що у місті є 51 приміщення, яке можна отримати в оренду. Депутати та екс-депутати, їхні дружини та чоловіки хочуть приватизувати за копійки раніше орендовані приміщення.

Leave a Comment