Сухомлин знає, яке рішення має прийняти група, створена його розпорядженням

Сухомлин знає, яке рішення має прийняти група, створена його розпорядженням

Каже, що кіосків на Лятошинського не буде.

Попри те, що робоча група, створена за розпорядженням Сергія Сухомлина щодо скверу на Лятошинського, ще не винесла жодного рішення — він запевнив, що його реконструюватимуть без участі приватного інвестора.

Неузгодженість дій Житомирської міської ради та її виконкому спричинили справжній скандал у соцмережах. Ми вже писали про те, що сесія міської ради 12 квітня прийняла рішення виділити 500 тис. грн на співфінансування реконструкції скверу по Лятошинського. Ще 5 млн грн мають надійти з державного бюджету. Одночасно із прийнятим депутатами рішенням напередодні до Житомирської міської ради надійшло звернення від ТОВ «Київфуд-Сервіс». Підприємство попросило розглянути можливість реконструкції скверу коштом фірми за умови появи там 5 торгівельних кіосків. Виконком Житомирської міської ради прийняв рішення вивчити це питання спеціальній робочій групі. Як наслідок — наступного дня після прийняття сесією рішення щодо реконструкції скверу бюджетним коштом міський голова своїм розпорядженням створив групу.

На розпорядження Сергія Сухомлина за кілька днів відреагував один із членів створеної комісії Євген Демчик.

«У п’ятницю 13-го мер Житомира Сергій Сухомлин видав розпорядження № 297, яким вирішив зіштовхнути інвесторів та житомирян навколо скверу на перехресті вулиць Лятошинського і Небесної Сотні. На щастя, в групі більшість людей, які люблять наше місто і розуміють, що перетворити сквер на алкобазар – це злочин перед житомирянами», – написав на своїй сторінці у Facebook Євген Демчик.

На його думку, підприємцям вже «щось пообіцяли», а комісію створили, «щоб інші люди розбиралися з цією проблемою».

У той же час Сергій Сухомлин вважає звинувачення на свою адресу безпідставними.

«На сесії сам був ініціатором виділення грошей на цей сквер із міського бюджету. Плюс домовився про фінансування з держбюджету. Рішення про створення робочої групи було прийняте виконкомом. Отже, буде гарний сквер без МАФів та торгівлі», – відповів Сергій Сухомлин на закиди свого опонента у тій же соцмережі.

Хоча до складу робочої групи включили активістів, які категорично виступали минулого року проти забудови скверу, жодного рішення вони поки не ухвалили. Схоже, що міський голова розраховує на те, що група ухвалить «правильне» рішення і відмовить «Київфуд-Сервіс». Однак якщо більшість її членів все-таки пристане на пропозицію столичного підприємця, міський голова може опинитися, м’яко кажучи, у не зовсім приємній ситуації, а про «бюджетний» сквер без «наливайок» можна буде надовго забути.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року Житомирська міська рада хотіла дозволити побудувати у сквері на Лятошинського торговий центр площею 150 кв. метрів. Про реконструкцію скверу згадали через 8 місяців.

Leave a Comment