Сухомлину знадобилося два роки, щоб подзвонити власнику АЗС на проспекті Незалежності

Сухомлину знадобилося два роки, щоб подзвонити власнику АЗС на проспекті Незалежності

Пообіцяв на круглому столі в ОДА.

Через понад два роки протистояння жителів мікрорайону міськмолзаводу і фірми, яка будує заправку під їхніми вікнами, мер Житомира Сергій Сухомлин пообіцяв подзвонити власнику фірми і вирішити це питання. Про це він сказав під час круглого столу в облдержадміністрації.

«Я зателефоную власнику АЗС, поясню, що при такому протистоянні будувати заправку там немає сенсу», – сказав Сухомлин.

Присутні на круглому столі жителі мікрорайону сприйняли слова міського голови без особливого ентузіазму. Однак на допомогу меру прийшов голова облдержадміністрації Віталій Бунечко. Керівник області також запевнив, що до кінця дня міська рада подасть апеляцію на судовий наказ, який призупинив рішення сесії про скасування містобудівних умов АЗС.

У свою чергу представники забудовника апелюють до того, що їхнє будівництво законне, попри те, що земельний кодекс чітко визначає, що спорудження АЗС можливе виключно на землях автотранспорту. Посилаються на рішення суду, яке дозволило їм будуватися на землях із цільовим призначенням для торгових об’єктів.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради на сесії скасували містобудівні умови АЗС на проспекті Незалежності. Голова ОДА пообіцяв перевірити всі заправки, розташовані на території області.

Leave a Comment