Ситуація з громадським транспортом на три з плюсом із п’яти, – заступник мера.

У Житомирі активно працює снігоочисна техніка, але проблеми з рухом громадського транспорту все ж таки є. Через нічний снігопад та складні погодні умови деякі маршрути “вибились” з графіку. Але наразі ситуація нормалізувалась. Про це “Вголос.zt” розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

“З гаражів виїхали усі перевізники. З ТТУ транспорт також виїхав. Наразі техніка на маршрутах у повному складі. Є незначні неполадки, були невеликі запізнення у графіках руху, але зважаючи на погоду, ситуація нормальна. Ситуація на три з плюсом із п’яти. Форсмажорів немає. Весь транспорт курсує нормально”, – сказав він.

Проте багато житомирян скаржаться на проблеми з рухом транспорту. Читачі “Вголос.zt” повідомили, що деякі маршрутки просто не зупиняються на зупинках і людям доводиться чекати наступні. Про подібні випадки у міській раді не чули. Натомість самі перевізники запевняють, що проблем із перевезеннями житомирян немає.

“Подібні випадки можливі, але це одиниці. Можливо, у деяких маршруток стара резина і, щоб не загрузнути у снігу чи не створити проблемної ситуації – водії просто не зупиняються. Я телефонував зранку на маршрути. Наші водії у повному складі на маршрутах. Всі справляються. Сніх скрізь почищений. Є нюанси, але, як змогли, так почистили. Розчищені навіть ті райони, які раніше не розчищалися”, – розповів радник міського голови з питань автотранспорту та перевізник Володимир Іваницький.

Таку думку розділяють і інші перевізники. Мовляв, ситуація нормальна, бо до зими готувалися завчасно.

Нагадаємо, що техніка справлялася із прибиранням снігу на центральних вулицях міста, а провулки та прибудинкові території залишалися у заметах. Найскладнішим випробуванням для городян стали заметені тротуари у центрі міста, які під снігом залишилися перекопаними у ході реконструкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *