Житомирські фігуристи розпочали тренування на ковзанці у «Глобалі» (ФОТО)

У Житомирі 12 листопада відбулися показові виступи вихованців Української федерації фігурного катання на ковзанах у зв’язку з відкриттям льодової арени «Глобал ICE». Спортсмени презентували програми, які протягом минулого сезону команда Житомирщини представляла на багатьох змаганнях в Україні й закордоном, а також нові програми, підготовлені на поточний змагальний сезон. Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах.

img_5030

«Сьогоді відбулася надзвичайно важлива для нас подія – відкриття ковзанки. Нарешті ми можемо тренуватися. Минулий сезон був досить важким і коротким, оскільки ковзанка в Житомирі діяла усього п’ять місяців – з кінця жовтня 2015 року до початку квітня 2016 року. Проте ми відвідали п’ять всеукраїнських та два міжнародні турніри з фігурного катання. У результаті здобули вісім золотих, шість срібних та чотири бронзові медалі», – зазначила голова Житомирського обласного відділення Української Федерації фігурного катання на ковзанах Олена Кропачова.

img_5016

На відкритті нового тренувального сезону виступила переможниця V ювілейного міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надій» 2016 року Єлизавета Біденко. Уперше глядачі отримали можливість побачити неймовірну історію про досягнення в спорті намальовану піском від професійних художників студії «Творчий я». Юні фігуристи від щирого серця подарували кожному глядачеві красиве шоу, естетичну насолоду та гарний настій.

img_4919

Того ж дня, 12 листопада, на льодовій арені «Льодограй» у місті Богуславі Київської області за перемогу змагалися двоє житомирських спортсменів. У результаті, Давид Прудніков здобув перше місце в категорії «Пре-Бронза», а дебютант змагань Вікторія Морозова – четверте місце в категорії «Новачок +».

img_5129 img_5134

Нагадаємо, усіх спортсменів-борців об’єднали однією спортивною спілкою. Майбутній ветеринар став чемпіоном Європи з пауерліфтингу.

Автор фото: прес-служба обласної федерації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *