Табло прогнозування приїзду транспорту передали «Житомиртранспорт»

Табло прогнозування приїзду транспорту передали «Житомиртранспорт»

Начальник профільного управління писатиме пояснювальну.

Табло прогнозування транспорту, які Житомирська міська рада придбала та встановила бюджетним коштом, передали на баланс комунального підприємства «Житомиртранспорт». Таке рішення 27 грудня прийняв виконком міськради.

Передали 13 табло. Поспіх у прийнятті цього рішення профільний заступник міського голови Дмитро Ткачук пояснив тим, що їх потрібно обслуговувати.

У проекті рішення з цього приводу, розданого членам виконкому, забули вказати адреси табло. Це страшенно обурило присутніх.

«Що ми передаємо? Зупинки чи бруківку? Немає ані адрес, ані інших даних!», – обурився член виконкому Руслан Годований.

На його запитання начальник управління транспорту і зв’язку Михайло Грищук так і не зміг дати відповіді.

«Вже не вперше управління транспорту так незграбно готує документи. Після закінчення засідання надайте мені письмове пояснення», – відреагував на його зауваження міський голова Сергій Сухомлин.

За передачу табло на баланс комунального підприємства виконком таки проголосував. Хоч і вирішили внести редакційну правку і додати перелік адрес цих табло.

Нагадаємо, що заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук попросив виконком поки не запроваджувати єдиний квиток. На житомирських зупинках майже за мільйон встановили 13 табло.

Leave a Comment