Телевізори LG: завжди на крок попереду!

Телевізори LG: завжди на крок попереду!

За роки роботи на ринках різних країн корейська компанія LG заслужила репутацію надійного виробника, продукція якого завжди йде в ногу з часом. Одне з флагманських напрямок бренду – телевізори.

Як не заплутатися в різноманітті вибору і купити телевізори LG, які дійсно будуть радувати? Треба уважно ознайомитися з асортиментом.

Телевізори нового покоління

Модельна лінійка телевізорів LG поповнюється щорічно. Асортимент дуже великий, завдяки чому не завжди просто визначитися з покупкою. Коли якісь типи моніторів йдуть в історію, їм на зміну негайно приходять нові. Причому кожна нова розробка корейських інженерів спочатку справляє враження якогось технічного дива: начебто зовсім недавно в наше життя увійшли плоскі телевізори, а тепер уже нам представляють прозорі моделі.

За основними ознаками телевізори LG зараз діляться на наступні групи:

  • OLED-моделі. Зображення на таких моніторах виводяться за допомогою органічних світлодіодів, кожний з яких автономний, самостійний. Завдяки цьому картинка виходить живий, яскравою, насиченою.
  • Варіанти на базі технології NanoCell. Це відмінні телевізори для тих, хто хоче бачити однакову картинку з будь-якого кута огляду. Саме підсвічування NanoCell робить це можливим.
  • UHD-телевізори. В основі таких моніторів – матриця на рідких кристалах, доповнена LED підсвічуванням. Такі моделі часто представлені моніторами з великою діагоналлю.
  • Моделі Full HD. Телевізори даної категорії передають максимально реалістичне зображення. У найдрібніших деталях прописана кожна дрібниця. Переглядаючи відео на такому телевізорі, можна відчувати себе як би усередині картинки.

Це базова класифікація. Також телевізори ЛШ можна групувати, наприклад, за розміром діагоналі екрана.

Гарантія якості

Компанія LG надає заводську гарантію на кожну одиницю продукції, яка виходить з конвеєрів заводів бренду, в тому числі, і на телевізори різних моделей. Хоча світова статистика говорить про те, що сервісне обслуговування або ремонт техніки LG потрібно рідше, ніж пристроїв інших марок. Але гарантія все ж не завадить.

Щоб купити телевізор LG із заводською гарантією, його потрібно купувати тільки у офіційного представника компанії, який завжди надає всю супровідну документацію на продукт, ліцензії та сертифікати.

Leave a Comment